Aikataulu

Aikataulu 1.6-28.6.2020

Maanantai

16-17.30 Show, edistyneet (KNS/JP)

Tiistai

16.30-17.30 Lasten Zoom-tunti (9-12 v.), juhannukseen asti (JP)

17.30-18.30 Contemporary Jazz, keskitaso (KNS/JP)

18.30-19.30 A2-pienryhmä, koulutusohjelma (KNS/JP)

Keskiviikko

17.30-18.30 Show & Technique, keskitaso (KNS/JP)

18.30-19.30 A2-pienryhmä, koulutusohjelma (KNS/JP)

Tunneille voit osallistua ostamalla lipun verkkokaupastamme.

Alustava aikataulu 17.8.2020-29.5.2021

Maanantai Lauttasaari

10.00-15.00 ADC harjoituksia

16.00-17.00 Show, 11-13 v. (TL)

17.00-18.00 Attitude Kids, pienryhmä (TL)

18.00-19.00 Esibaletti, 6+ v. (TL)

19.00-20.30 Show & Commercial video production, keskitaso-edistyneet (MM)

Tiistai Lauttasaari

10.00-12.00 ADC harjoituksia 

13.15-16.00 Attitude Afternoon Club, 3-5 lk. (TL)

15.30-16.30 Baletti, 11-13 v. (TL)

16.30-17.30 Baletti, 8-10 v. (TL)

17.30-18.15 Lastentanssi, 3-4 v. (TL)

18.15-19.00 Lastentanssi 5-6 v. (TL)

19.00-20.00 Nykytanssi, alkeet 

20.00-21.00 Lyrical Jazz, keskitaso-edistyneet 

Tiistai Aleksanterin teatteri / Location X

16.00-17.00 Show, edistyneet

17.00-18.30 Nuorten koulutusohjelma

18.30-19.30 Contemporary Jazz, +25 v. (KNS)

19.30-20.30 Aikuisten koulutusohjelma, muodostelma (KNS)

Keskiviikko Lauttasaari

10.00-15.00 ADC harjoituksia

15.00-16.00 Show, 11-13 v. (KNS)

16.00-17.00 Lasten koulutusohjelma (KNS)

17.00-18.00 Aikuisten koulutusohjelma, A2 (KNS)

18.00-19.00 Aikuisten koulutusohjelma, A1 (KNS)

19.00-20.00 Floor work (KNS)

20.00-21.15 Aikuisten koulutusohjelma, A1 uusi ryhmä (KNS)

Keskiviikko Aleksanterin teatteri / Location X

16.00-17.30 Baletti, edistyneet (TL)

17.45-18.30 Baletti oheiset (TL)

18.30-19.30 Baletti, keskitaso (TL)

19.30-20.30 Aikuisten koulutusohjelma, A1 

Torstai Lauttasaari

10.00-15.00 ADC harjoituksia

15.00-16.00 Show, 7-10 v. (TL)

16.00-17.00 Baletti, 11-13 v. (TL)

17.00-18.00 Commercial KIDS, 9-13 v. (SP)

18.00-19.00 Commercial, keskitaso (SP)

19.00-20.00 Hiphop, keskitaso (SP)

20.00-21.00 Aikuisten koulutusohjelma, A2 (SP)

Perjantai

10.00-15.00 ADC harjoituksia (KNS)

16.30-17.30 Contemporary, edistyneet (KNS)

17.30-19.00 Nuorten koulutusohjelma (KNS)

19.00-20.30 Nuorten koulutusohjelma (KNS)

Lauantai

10.30-12.00 Baletti, edistyneet

12.00-13.00 Contemporary Choreo (TL)

13.00-13.45 Show MINIt, 3-4 v. (TL)

13.45-14.15 Show MINIt, 5-6 v. (TL)

Sunnuntai

ADC harjoituksia

Koulutusohjelmien teostunnit

Tunneille voit osallistua kausimaksulla, sarjakortilla tai kertamaksulla.

Opettajat

KNS = Kristina Norri Seuranen

JP = Julianna Pakarinen

SP = Sini Parkkinen

TL = Tiia Lehtinen

MM = Matti Myllyaho

Muut opettajat vahvistuvat toukokuun 2020 aikana.

Opetusta ei järjestetä seuraavina ajankohtina:

Syysloma 12.10.2020-16.10.2020

Itsenäisyyspäivä 6.12.2020

Talviloma 22.2.2021-26.2.2021

Pääsiäinen 2.4.2021-5.4.2021

Vappu 1.5.2021

Helatorstai 13.5.2021

office@attitudehelsinki.com

Särkiniementie 5, 00210 Helsinki

  • Instagram

©2019 by Attitude Helsinki. Proudly created with Wix.com